Nabídka SEO Design


Menu SEO Design

SEO Design na Google

Novinky SEO Design

Zpětné odkazy

Link building - budování zpětných odkazů

Link Building - budování zpětných odkazů

Link building je zásadní a široce používaná metoda v oblasti optimalizace pro vyhledávače (SEO), usilující o zvýšení popularity svých internetových stránek na internetu. Značí vytváření zpětných odkazů z ostatních stránek, ať už partnerských webů, webů dodavatelů, klientů, webů s podobnou tématikou a zaměřením, tak i internetových medií, katalogů, vyhledávačů, sociálních sítí, a podobně.

Vytvoření několika zpětných odkazů vedoucích na vaše webové stránky pomáhá zvýšit jejich hodnotu ve vyhledávačích, v závislosti na klíčová slova. Odkazy mohou být například umístěné v PR článcích týkajících se vašeho webu nebo oboru vaší činnosti. Takové weby obvykle umožňují vložit odkaz směřující k vašim internetových stránkách. Mělo by se jednat o relevantní a trvalé příchozí odkazy směřující na vaše webové stránky.

Link Building - budování zpětných odkazů

Jednosměrné vazby jsou mnohem vhodnější při zvyšování vašeho Page Ranku než reciproční nebo vícesměrné odkazy, a to přednostně takové, které mají vysoký Page Rank. Tyto odkazy přináší od robotů vyhledávačů nejvyšší vážnost a hodnotu při definování relevance vašich stránek. Jedná se o nejúčinnější metodu propojení stránek.

K dalším způsobům budování zpětných odkazů patří propojení s videi a obrázky, moderní, nová metoda linkbaiting (vábnička odkazů na vaše články či stránky), RSS na partnerských stránkách, sociálních webech, zpětné odkazy z blogů, atd..

Před zahájením budování sítě zpětných odkazů je důležité rozmyslet si, kam chcete umístit odkazy vedoucí na své webové stránky, aby zajistily přísun návštěvníků, kteří mají vysoký zájem o vaše výrobky nebo služby.

Výstavba zpětných odkazů by ovšem neměla překročit rozumnou mez, aby se zabránilo overlinkingu, což znamená příliš mnoho hypertextových odkazů. Vyhledávací robot zpravidla pozná, jestli se jedná o relevantní zpětný odkaz či ne, a nadměrné odkazy na stránce ignoruje při určování vašeho Page Ranku.

Hlavním cílem budování zpětných odkazů je propojení s takovými stránkami, které vám pomohou dosáhnout vašich marketingových cílů.

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
Copyright © 2011 SEO Design, Designed with JPDesign | Lymfoporadna  |  Osobní masér  |  Sportovní klub Salus  |  Powered by SEO DESIGN  | Partners: Online SEO servis  |  Copywriting
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti