Nabídka SEO Design


Menu SEO Design

SEO Design na Google

Novinky SEO Design

Copywriting

SEO Copywriting

Copywriting je psaní textů, které zaujmou potencionální zákazníky. Pro efektivní web jsou důležité obsah a forma. Známou pravdou je, že lidé nečtou texty na stránkách, ale pouze "skenují" obsah a formu stránky. Jestliže je nic neosloví, nezaujme, jdou dál. Pokud je text dobře napsaný a čitelný, poutavý a plný zajímavých, ojedinělých informací, má předpoklady přinášet úspěch. Texty na stránkách ale musí splňovat i další důležité úlohy. Jsou to právě texty, které rozhodují, jak se host na našich stránkách bude pohybovat a orientovat, zda se naplní jeho očekávání nebo bude odcházet zklamaný. V dnešní hektické době lidé dělají a čtou zpravidla jen to, co jim přináší nějaký profit, takže si přečtou jen takový text, jehož hodnota, podle jejich názoru, převyšuje cenu času, který stráví na našich stránkách.

 

Texty by měly přesvědčit, že můžeme návštěvníkovi našeho webu přinést vše, co na něm hledal, a že naše stránky jsou jediné na internetu, kde je možné hledané nalézt. Pokud nedokážeme zákazníkovi sdělit, jak jedinečnou službu, nebo jak jedinečný produkt mu jsme schopni poskytnout, vystavujeme se velkému riziku, že o něho přijdeme.

Bývá otázkou jednoho kliknutí, že zákazník přejde ke konkurenci. I když navštíví vaše stránky a něco se mu na nich zalíbí, pokud se ihned nenadchne a neobjedná si právě nalezené, nemusí příště najít vaší nabídku a nalezne ji na internetových stránkách konkurence.

Důležité je proto potenciálního zákazníka přesvědčit, aby se rozhodl už při první návštěvě webu. To je jedna z nejdůležitějších funkcí textu - nenechat návštěvníka stránek tápat - ani na okamžik. To proto, že získá dokonalý popis produktu nebo služby, jejich výhody, ceny, slevy, akce atd., ale náhle se zastaví když začne přemýšlet, jak má postupovat dál, aby produkt nebo službu získal. A to je ten moment, kdy o něho většinou přicházíme. >>> kontakty :)

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
Copyright © 2011 SEO Design, Designed with JPDesign | Lymfoporadna  |  Osobní masér  |  Sportovní klub Salus  |  Powered by SEO DESIGN  | Partners: Online SEO servis  |  Copywriting
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti