Nabídka SEO Design


Menu SEO Design

SEO Design na Google

Novinky SEO Design

Tvorba www stránek

Tvorba nových webových stránek

"Tvorba webu není jednorázová akce, ale proces. Web můžete zlepšovat, zdokonalovat, měnit nebo smazat. Ale nikdy ho úplně nedokončíte. Proto je to proces. (parafráze na Jaye Conrada Levinsona)"

Vypracujeme tvář vaší společnosti. Pro úspěšné působení na trhu je nutné mít kvalitní a profesionálně zpracované webové stránky. Kvalitní internetová prezentace by měla být jednou z prvních investic do podnikání. Internetové stránky vytváří povědomí o vaší značce a produktu, proto není dobré podcenit výběr jejich tvůrce.

Připravíme design vašich stránek ( tvář vaší společnosti) dle vašich představ, nebo Vám připravíme grafický návrh, který je vhodný pro vaší činnost. Snažíme se o maximální přehlednost, vlídnost, uživatelsky přívětivá rozhraní a nezaměnitelnou atmosféru vytvářených internetových prezentací. Vaše stránky vymazlíme tak, jak si jen budete přát.

Spolupráce začíná podepsáním smlouvy. Poté připravíme návrh stránek. Když potvrdíte souhlas s designem nového webu, uhradíte 50% ceny vytvářených stránek. Následuje zaslání textů, instrukcí a informačních materiálů k tvorbě daných stránek. Průběžně Vás informujeme o průběhu tvorby, kdy můžete vidět jednotlivé kroky. Po dokončení webových stránek Vám výsledný produkt ukážeme na záložní doméně, abychom mohli doladit případné úpravy a přizpůsobit stránky individuálně dle Vašich požadavků. Po spuštění webu doplácíte zbývající cenu za naší práci.

Tím ale naše služba nekončí. Po dobu tří měsíců sledujeme spolu s Vámi provoz webových stránek. Navrhujeme a implementujeme následné úpravy webu a jeho vylepšení zdarma, včetně vámi navrhovaných požadavků, pokud se jedná o menší úpravy.

Webové stránky od nás jsou již optimalizované pro boj s konkurencí ve vyhledávání. Po domluvě Vám můžeme navrhnout následné SEO servis - následné SEO služby.

Systém stránek - motor webu

Jádro našich stránek tvoří redakční systém noweriq, který vychází z frameworku CI. Dá se říct, že je to silný SEO motor našich stránek. Připravujeme ovšem systém nové generace, sledujte informace na našich stránkách a na Facebooku.

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
Copyright © 2011 SEO Design, Designed with JPDesign | Lymfoporadna  |  Osobní masér  |  Sportovní klub Salus  |  Powered by SEO DESIGN  | Partners: Online SEO servis  |  Copywriting
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti