Nabídka SEO Design


Menu SEO Design

SEO Design na Google

Novinky SEO Design

Tvorba E-shopů

Komletní správa webových stránek

Naším cílem je vytvořit pro Vás plně optimalizovaný e-shop, se kterým budete spokojeni, s intuitivním ovládáním a přehlednou administrací, moderními funkcemi a designem, přívětivý pro jeho návštěvníky, pro jejich snadnou orientaci v internetovém obchodu. V některých systémech elektronických obchodů je snadné se "ztratit", přičemž potenciální zákazník ztratí i chuť hledat dál požadovaný produkt.

Kvalitní e-shop poznáte například podle přehlednosti průběhu nákupu. Dokážeme se vcítit do návštěvníka webové stránky z určité cílové skupiny. Jiné požadavky vyžaduje např. mimishop, a obchod s nábytkem by měl vypadat určitě jinak.

Vytvoříme aplikaci na míru dle vašich požadavků. Interaktivní ovládání, formuláře, doplňkové komponenty a moduly e-shopu, databázové systémy a další. Vytvoříme cokoliv potřebujete, aby jste mohli snáze ovládat váš shop. Převedeme vaše představy do eletronické podoby.

Standartní podoba e-shopu – katalog výrobků, nejprodávanější a nejhledanější produkty, podrobné vyhledávání, aktuální stav košíku, novinky, aktuality, ankety, obecné informace o produktech usnadňující výběr, obchodní podmínky, reklamační řád, detaily výrobků s možností přímé objednávky výrobků, s volbou dodání poštou, kurýrní službou či osobním odběrem, platbou převodem na účet, na dobírku či hotově. Objednávky jsou ukládány do databáze a jejich stav je spravován v administraci eshopu.

Cena vývoje podobných aplikací se pohybuje v řádu několika desítek až stovek tisíc korun. Nabízíme Vám proto možnost tzv. aplikačního hostingu. Zaplatíte pouze grafický návrh, nakódování stránek, naplnění obsahu stránek a instalaci internetového obchodu ( cca 35.000,- Kč). Dále platíte již jen paušální platby za pronájem eshopu ve výši od 1.250,- Kč. Do administrace e-shopu přistupujete pomocí webového rozhraní. Aplikační hosting znamená výraznou úsporu vašich finančních prostředků.

V současné době dokončujeme nový systém e-shopu pod obchodním názvem noweriq 2.0, který vychází z jiného systému, než dosavadní, námi tvořené weby na platformě frameworku CI. Z jakého? To je zatím výrobní tajemství.

Postup spolupráce při vzniku a tvorbě nového eshopu je stejný jako při tvorbě nového webu, a je popsán na stránce Tvorba www stránek.

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
Copyright © 2011 SEO Design, Designed with JPDesign | Lymfoporadna  |  Osobní masér  |  Sportovní klub Salus  |  Powered by SEO DESIGN  | Partners: Online SEO servis  |  Copywriting
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti