Nabídka SEO Design


Menu SEO Design

SEO Design na Google

Novinky SEO Design

Investice do webových stránek

vlastní webové stránky

Investice do internetového obchodu versus náklady na kamennou prodejnu

V dnešní době "utahování opasků", redukování nákladů a výdajů firem a restrukturalizace společností, je samozřejmá snaha co nejvíce ušetřit. Kolik peněz vydáváme každý měsíc za nájmy, výplaty zaměstnanců a dopravu. Kolik jsme však ochotni zaplatit měsíčně za nájem internetového obchodu či webové stránky? Setkávám se každodenně se zástupci firem a společností, kteří mi vypráví, co, kolik a za co je stojí, a jak je doba těžká, když přijde ke stanovení ceny za naší práci. V naší zemi ještě dnes plnohodnotně nedoceňujeme duševní práci.

Dobrá. Například e-shop.

Chci eshop. Má košík, má správu objednávek, a mohu doplňovat zboží. Chci ho. Je fajn, protože si ho mohu pronajmout za 300 Kč měsíčně. Mám ho. Obchodní název: můj krásný eshop, doména: mujkrasnyeshop.cz. Nechal jsem si vytisknout krásné vizitky a rozdávám je zákazníkům. Ti jediní vědí, že mám tyto stránky. Ale jak je možné, že se můj krásný internetový obchod nezobrazuje ve vyhledávačích? Dobře. Zaregistruji se do několika katalogů, a občas na mě někdo klikne. Ale to nestačí. Někdo mi řekl, že nejlepší je Sklik u Seznamu. Zkusím to a dám tam tisíc korun, co to udělá. Nemám na to moc času, protože stále chodí někdo do obchodu a něco chce. Zaměstnám tedy prodavače, abych se mohl(a) více věnovat marketingu. Jé hele, tisícovka je pryč. Zvýšila se mi návštěvnost. Pár lidí, ale dobrý začátek. Kolik že mi to přišlo za tu tisícovku na stránky? 35 lidí, hmm. Omlouvám se za uvedený příklad všem, kterých se to netýká. Ale asi chápete kam mířím.

Investice do vlastních webových stránek

Výsledek:

300 Kč za eshop měsíčně je jistě krásná cena, ale nepřivede vám na stránky zákazníky, a vy musíte platit velké peníze, aby se tak stalo, pokud ovšem nemáte e-shop jen jako nutnost dnešní doby, a starosti navíc. Marketing přenechte těm, kteří mají zkušenosti, a i když jim zaplatíte víc, jistě se vám náklady brzy vrátí. Nevěříte? Věřte!

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
Copyright © 2011 SEO Design, Designed with JPDesign | Lymfoporadna  |  Osobní masér  |  Sportovní klub Salus  |  Powered by SEO DESIGN  | Partners: Online SEO servis  |  Copywriting
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti